Node Field (7.x-2.42) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Hidden
am: ድብቅ
