Node Field (7.x-2.42) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Other
my: အခြား

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Public files
my: အများမြင်နိုင်သည့် ဖိုင်များ
