Node Field (7.x-2.42) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Hidden
ne: लुकेको

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्
