Node Field (7.x-2.42) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Display
te: చూపు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Other
te: ఇతర

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: original
te: అసలు

en: Private files
te: అంతరంగిక దస్త్రాలు

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం

en: Public files
te: బహిరంగ దస్త్రాలు
