Node Field (7.x-2.43) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Other
az: Digər

en: Hidden
az: Gizli

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Select
az: Seçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: original
az: orijinal

en: Private files
az: Şəxsi fayllar

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
