Node Field (7.x-2.43) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Other
bo: གཞན

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Open in new window
bo: སྒེའུ་ཁུང་གསར་བའི་ནང་དུ་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Add new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: original
bo: ཐོག་མ

en: Private files
bo: སྒེར་སྤྱོད་ཡིག་ཆ

en: Long text
bo: ཡིག་གེ་རིང་བ

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Public files
bo: སྤྱི་སྤྱོད་ཡིག་ཆ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།
