Node Field (7.x-2.43) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Other
lv: Citi

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: original
lv: oriģināls

en: Private files
lv: Privāti faili

en: Long text
lv: Garš teksts

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Public files
lv: Publiski faili

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.
