Node Field (7.x-2.43) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Text
ps: متن

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Other
ps: نور

en: Hidden
ps: پټ

en: Select
ps: غوره

en: - Select -
ps: - غوره -
