Node Field (7.x-2.44) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Audio
be: Аўдыё

en: Display
be: Паказ

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Field type
be: Тып поля

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Other
be: Іншыя

en: Hidden
be: Схаваць

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Add new field
be: Дадаць новае поле

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: original
be: першапачатковы

en: Private files
be: Прыватныя файлы

en: Long text
be: Поўны тэкст

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Image styles
be: Стылі выяваў

en: Public files
be: Агульнадаступныя файлы

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.
