Node Field (7.x-2.44) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Audio
bg: Музика

en: Display
bg: Дисплей

en: Text
bg: Текст

en: Options
bg: Параметри

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Other
bg: Други

en: Hidden
bg: Скрит

en: Select
bg: Избери

en: Add new field
bg: Добави ново поле

en: Long text
bg: Текстова област

en: Image styles
bg: Размери на изображения

en: Public files
bg: Публични файлове
