Node Field (7.x-2.44) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Other
eo: Alia

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Add new field
eo: Aldonu novan kampon

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj
