Node Field (7.x-2.44) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Display
eu: Bistaratu

en: Text
eu: Testua

en: Options
eu: Aukerak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Other
eu: Bestea

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Select
eu: Aukeratu

en: Node reference
eu: Node erreferentzia

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Add new field
eu: Gehitu eremu berria

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: original
eu: jatorrizkoa

en: Private files
eu: Fitxategi pribatuak

en: Long text
eu: Testu luzea

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: Public files
eu: Fitxategi publikoak
