Node Field (7.x-2.44) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Display
hr: Prikaz

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Other
hr: Ostalo

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Add new field
hr: Dodaj novo polje

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: original
hr: izvornik

en: Private files
hr: Privatne datoteke

en: Long text
hr: Dugački tekst

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: Public files
hr: Javne datoteke

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
