Node Field (7.x-2.44) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Display
mn: Харуулах

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Add new field
mn: Шинээр талбар нэмэх

en: original
mn: эх
