Node Field (7.x-2.44) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Yes
oc: Òc

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Audio
oc: Àudio

en: Display
oc: Afichatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Options
oc: Opcions

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Other
oc: Autre

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Hidden
oc: Amagat

en: Open in new window
oc: Dobrir dins una novèla fenèstra

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Select
oc: Seleccionar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Add new field
oc: Apondre un camp novèl

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Private files
oc: Fichièrs privats

en: Long text
oc: Tèxte long

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: Public files
oc: Fichièrs publics

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.
