Node Field (7.x-2.44) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Type
os: Тип

en: Yes
os: Ойы

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
