Node Field (7.x-2.44) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Other
pa: ਹੋਰ
