Node Field (7.x-2.44) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Other
sq: Tjetër

en: Add new field
sq: Shto një fushë të re
