Node Field (7.x-2.45) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Audio
ca: Àudio

en: Display
ca: Visualització

en: Options
ca: Opcions

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Other
ca: Altres

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Hidden
ca: Ocult

en: Open in new window
ca: Obre en una finestra nova

en: Video
ca: Vídeo

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Node reference
ca: Referència del node

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Add new field
ca: Afegeix un nou camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Private files
ca: Fitxers privats

en: Long text
ca: Text llarg

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Public files
ca: Fitxers públics

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.
