Node Field (7.x-2.45) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: File
cy: Ffeil

en: Date
cy: Dyddiad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Display
cy: Dangos

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Other
cy: Arall

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Select
cy: Dewis

en: Add new field
cy: Ychwanegu maes newydd

en: Long text
cy: Testun hir
