Node Field (7.x-2.45) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Text
hu: Szöveg

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Other
hu: Egyéb

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Video
hu: Videó

en: Allowed content types
hu: Engedélyezett tartalomtípusok

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Node reference
hu: Tartalomra hivatkozás

en: Allowed values
hu: Megengedett értékek

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Add new field
hu: Új mező hozzáadása

en: - Select -
hu: - Választás -

en: original
hu: eredeti

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Private files
hu: Rejtett fájlok

en: Long text
hu: Hosszú szöveg

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Public files
hu: Nyilvános fájlok

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.
