Node Field (7.x-2.45) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Add new field
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: original
km: ដើម

en: Private files
km: ឯកសារ​ឯកជន

en: Long text
km: អត្ថបទ​វែង

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Public files
km: ឯកសារ​សាធារណៈ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
