Node Field (7.x-2.45) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
