Node Field (7.x-2.45) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Yes
nn: Ja

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Other
nn: Andre

en: Hidden
nn: Skjult

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Add new field
nn: Legg til eit nytt felt

en: Long text
nn: Lang tekst
