Node Field (7.x-2.45) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Video
se: Filbma
