Node Field (7.x-2.45) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: Display
sk: Zobraziť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Other
sk: Ostatné

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Hidden
sk: Skryté

en: Open in new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Allowed content types
sk: Povolené typy obsahu

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Select
sk: Zvoľte

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: original
sk: pôvodný

en: Private files
sk: Privátne súbory

en: Long text
sk: Dlhý text

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Public files
sk: Verejné súbory

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.
