Node Field (7.x-2.45) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Display
sl: Prikaz

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Field type
sl: Tip polja

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Hidden
sl: Skrito

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Add new field
sl: dodaj novo polje

en: original
sl: prvotna
