Node Field (7.x-2.46) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Display
ast: Pantalla

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Other
ast: Otru

en: Hidden
ast: Anubríu
