Node Field (7.x-2.46) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Text
ku: دەق

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Other
ku: هیتر

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Add new field
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Long text
ku: دەقی درێژ

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە
