Node Field (7.x-2.46) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Text
pl: Tekst

en: Options
pl: Opcje

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Field type
pl: Typ pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Other
pl: Inne

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Video
pl: Wideo

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Select
pl: Wybierz

en: Node reference
pl: Powiązanie z węzłem

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add new field
pl: Dodaj nowe pole

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: original
pl: oryginał

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Long text
pl: Długi tekst

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Min value
pl: Minimalna wartość

en: Max value
pl: Maksymalna wartość

en: Google map
pl: Mapa Google'a
