Node Field (7.x-2.46) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Field type
sr: Tип поља

en: Hidden
sr: Сакривено
