Node Field (7.x-2.47) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: Date
gu: તારીખ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Other
gu: અન્ય

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Allowed values
gu: અપેક્ષિત મૂલ્યો

en: Add new field
gu: નવુ ક્ષેત્ર ઉમેરો

en: original
gu: મૂળ

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
