Node Field (7.x-2.47) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Audio
ur: آڈیو

en: Text
ur: متن

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
