Node Field (7.x-2.47) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Audio
is: Hljóð

en: Display
is: Sýna

en: Text
is: Texti

en: Options
is: Möguleikar

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Hidden
is: Falið

en: - Select -
is: - Velja -

en: Show title
is: Sýna titil
