Node Field (7.x-2.47) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Display
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Field type
jv: Jinis field

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Other
jv: Liyané

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Add new field
jv: Tambah field anyar

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: original
jv: asli

en: Long text
jv: Teks dawa

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.
