Node Field (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Display
lt: Rodymas

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: original
lt: originalas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Public files
lt: Vieši failai

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.
