Node Form Panes (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
