Node Form Panes (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Summary
ast: Resume

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización
