Node Form Panes (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Summary
bg: Обзор

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: Revision information
bg: Информация за редакция
