Node Form Panes (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Summary
cs: Souhrn

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: now
cs: teď

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Form
cs: Formulář

en: not set
cs: nenastaveno

en: Book outline
cs: Osnova knihy

en: Revision information
cs: Informace o revizi
