Node Form Panes (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Summary
el: Περίληψη

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Form
el: Φόρμα

en: not set
el: μη ορισμένο

en: Book outline
el: Διάρθρωση βιβλίου

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης
