Node Form Panes (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Form
et: Vorm

en: Attach files
et: Manusta faile

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Comment options
et: Kommenteerimise valikud

en: Comment options.
et: Kommenteerimise valikud.

en: Menu options
et: Menüü valikud

en: Menu options.
et: Menüü valikud.

en: Attach files.
et: Manusta faile.

en: Book options.
et: Raamatu valikud.

en: not set
et: pole määratud

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted
