Node Form Panes (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Summary
eu: Laburpena

en: Panels
eu: Panelak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Form
eu: Formularioa

en: Book outline
eu: Liburuaren aurkibidea

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa
