Node Form Panes (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Panels
fi: Paneelit

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Form
fi: Kaavake

en: Attach files
fi: Liitä tiedostoja

en: Node form publishing options
fi: Julkaisuasetukset solmun lomakkeessa

en: Publishing options on the Node form.
fi: Julkaisuasetukset solmun lomakkeessa.

en: Node form author information
fi: Luontitiedot solmun lomakkeessa

en: Author information on the Node form.
fi: Luontitiedot solmun lomakkeessa.

en: Node form comment settings
fi: Solmun lomakkeen kommenttiasetukset

en: Comment settings on the Node form.
fi: Kommenttiasetukset solmun lomakkeessa.

en: Node form menu settings
fi: Solmun lomakkeen valikkoasetukset

en: Node form file attachments
fi: Solmulomakkeen liitetiedostot

en: File attachments on the Node form.
fi: Liitetiedostot solmun lomakkeessa.

en: Node form book options
fi: Solmun lomakkeen kirjaoptiot

en: Book options for the node.
fi: Solmun kirjaoptiot.

en: Publishing options.
fi: Julkaisuasetukset.

en: Comment options
fi: Kommenttivaihtoehdot

en: Comment options.
fi: Kommenttivaihtoehdot.

en: Authoring information.
fi: Luontitiedot.

en: Menu options
fi: Valikko-optiot

en: Menu options.
fi: Valikko-optiot.

en: URL path options
fi: Verkko-osoitteen polun asetukset

en: URL Path options.
fi: Verkko-osoitteen polun asetukset.

en: Attach files.
fi: Liitä tiedostoja.

en: Book options.
fi: Kirjaoptiot.

en: not set
fi: ei asetettuna

en: Book outline
fi: Kirjan hierarkia

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: "@s" node form attach files
fi: "@s" solmun lomakkeen liitä tiedostoja

en: "@s" node form publishing options
fi: "@s" solmun lomakkeen julkaisuasetukset

en: "@s" node form book options
fi: "@s" solmun lomakkeen kirja-asetukset

en: "@s" node form comment settings
fi: "@s" solmun lomakkeen kommentointiasetukset

en: Node form revision log message
fi: Solmun lomakkeen version logiviesti

en: Revision log message for the node.
fi: Versio-logiviesti solmulle.

en: "@s" node form revision log
fi: "@s" solmulomakeen versio-logi

en: Menu settings on the Node form.
fi: Valikkoasetukset solmun lomakkeessa.

en: "@s" node form menu settings
fi: "@s" solmulomakkeen valikon asetukset

en: Node form url path settings
fi: Solmun lomakkeen verkko-osoitteen polun asetukset

en: "@s" node form path options
fi: "@s" solmun lomakkeen polun asetukset

en: "@s" node form author information
fi: "@s" solmun lomakkeen kirjoittajan tiedot

en: Revision information.
fi: Version tiedot.
