Node Form Panes (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Summary
hr: Sažetak

en: Panels
hr: Paneli

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Book outline
hr: Korice knjige

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji
