Node Form Panes (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Summary
hu: Összegzés

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: now
hu: most

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Form
hu: Űrlap

en: Attach files
hu: Fájlok csatolása

en: Node form publishing options
hu: Tartalom űrlap közzétételi beállítások

en: Publishing options on the Node form.
hu: Közzétételi beállítások a tartalom űrlapon.

en: Node form author information
hu: Tartalom űrlap szerzői információ

en: Author information on the Node form.
hu: Szerzői információ a tartalom űrlapon.

en: Node form comment settings
hu: Tartalom űrlap hozzászólás beállítások

en: Comment settings on the Node form.
hu: Hozzászólás beállítások a tartalom űrlapon.

en: Node form menu settings
hu: Tartalom űrlap menü beállítások

en: Node form file attachments
hu: Tartalom űrlap csatolmányok

en: File attachments on the Node form.
hu: Csatolmányok a tartalom űrlapon.

en: Node form book options
hu: Tartalom űrlap könyvvázlat beállítások

en: Book options for the node.
hu: Könyvvázlat beállítások a tartalomhoz.

en: Publishing options.
hu: Közzétételi beállítások.

en: Comment options
hu: Hozzászólás beállítások

en: Comment options.
hu: Hozzászólás beállítások.

en: Authoring information.
hu: Szerzői információk.

en: Menu options
hu: Menü beállítások

en: Menu options.
hu: Menü beállítások.

en: URL path options
hu: Webcímútvonal beállításai

en: URL Path options.
hu: A webcímútvonal beállításai.

en: Attach files.
hu: Fájlok csatolása.

en: Book options.
hu: Könyvvázlat beállítások.

en: not set
hu: nincs beállítva

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Book outline
hu: Könyvvázlat

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: "@s" node form attach files
hu: „@s” tartalom űrlap csatolmányai

en: "@s" node form publishing options
hu: „@s” tartalom űrlap közzétételi beállítások

en: "@s" node form book options
hu: „@s” tartalom űrlap könyvvázlat beállítások

en: "@s" node form comment settings
hu: „@s” tartalom űrlap hozzászólás beállítások

en: Node form revision log message
hu: Tartalom űrlap változatinformáció üzenet

en: Revision log message for the node.
hu: Változatinformáció üzenet a tartalomhoz.

en: "@s" node form revision log
hu: „@s” tartalom űrlap változatinformáció

en: Menu settings on the Node form.
hu: Menü beállítások a tartalom űrlapon.

en: "@s" node form menu settings
hu: „@s” tartalom űrlap menü beállítások

en: Node form url path settings
hu: Tartaloműrlap webcímútvonal-beállításai

en: "@s" node form path options
hu: „@s” tartaloműrlap útvonalbeállításai

en: "@s" node form author information
hu: „@s” tartalom űrlap szerzői információk
