Node Form Panes (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն
