Node Form Panes (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Summary
it: Sommario

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Authoring information
it: Informazioni sull'autore

en: Publishing options
it: Opzioni di pubblicazione

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: not set
it: non impostato

en: Book outline
it: Struttura del book

en: Revision information
it: Informazione sulla revisione
