Node Form Panes (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Summary
ja: 概要

en: Panels
ja: パネル

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Authoring information
ja: 投稿の情報

en: Publishing options
ja: 掲載オプション

en: Permalink
ja: パーマリンク

en: Form
ja: フォーム

en: Attach files
ja: ファイルを添付

en: Publishing options.
ja: 掲載オプション

en: Menu options
ja: メニューオプション

en: Menu options.
ja: メニューオプション

en: Book options.
ja: ブックオプション

en: not set
ja: セットされていません

en: Metatags
ja: メタタグ

en: Book outline
ja: ブックアウトライン

en: Revision information
ja: リビジョン情報
