Node Form Panes (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты
